Strony internetowe Legnica. +48 501 268 694 biuro@mstudio-web.com
Dołącz do nas:

O nas

wszystko o firmie i usługach

o firmie m-studio

CECHY NASZYCH PROJEKTÓW

Profesjonalne rozwiązania CMS dla stron internetowych

Indywidualne projekty

Wszystkie nasze projekty cechuje indywidualny charakter. Nawet najprostsze strony wizytówkowe mają unikalny projekt graficzny dopasowany do wytycznych klienta.

Najwyższa jakość

Cenimy sobie wysoką jakość naszych stron internetowych i szablonów. Każdy nasz produkt jest dopracowany w każdym calu, nie tolerujemy fuszerki i działań „na skróty”.

Responsywne szablony

Dziś inne szablony nie mają już prawa bytu. A jeśli zależy Ci aby strona internetowa Twojej firmy była wysoko w indeksach Google – responsywność to element nieodzowny.

Wspaniałe animacje

Nic tak nie podnosi atrakcyjności strony głównej jak animowane logo. Wykonujemy również krótkie filmy oraz spoty reklamowe na ekrany LED.

Dynamiczne elementy

Używany w szablonach stron najbardziej eleganckich animacji Isotope jQuery oraz wielu ciekawych układów stron z wbudowanymi chwytliwymi animacjami.

Dopasowany układ

Nie narzucamy klientowi rozwiązań z góry zaplanowanych. Zapewniamy indywidualny styl w budowie układu strony, oraz możliwość edycji.

Strony obcojęzyczne

W budowie naszych stron stosujemy najlepsze praktyki internacjonalne, dlatego nasze projekty są przygotowane do tłumaczenia na inne języki. Przykładowo nasze strony w WordPressie są kompatybilne z wtyczką WPML.

Przyjazny support

Po zakończonym projekcie strony internetowej, gwarantujemy wsparcie techniczne przez kolejny rok od momentu uruchomienia strony. Ale nawet po tym okresie wspieramy naszych klientów i służymy im radą.

Profesjonalne rozwiązania

W tworzonych przez nas stronach wykorzystujemy wiele sprawdzonych profesjonalnych rozwiązań o charakterze ekskluzywnym. Są to wtyczki i inne elementy sprzedawane przez wysokiej klasy wyspecjalizowane zespoły programistów.

NASZA OFERTA

Najlepsze rozwiązanie dla Twojej strony internetowej

pasja m-studio

Dlaczego m-studio

Tworzymy z pasją
Poświęcamy szczególną uwagę projektowanym szablonom stron internetowych, starając się wymyślić niepowtarzalne i świeże, ale przemyślane układy. Zależy nam na tym aby dostarczyć klientowi łatwy w używaniu, poprawnie skonfigurowany, fantastyczny produkt.
m-studio grafika

Czym się zajmujemy

Tworzymy dla Was
Zajmujemy się Designem od ponad 15 lat. Naszą pasją jest nie tylko Web Design, posiadamy umiejętności i narzędzia do zarządzania stronami internetowymi oraz świadczenia pokrewnych usług. Świadczymy również usługi w zakresie projektowania grafiki, składu DTP, ilustracji…
indywidualne projekty stron internetowych

Potężne narzędzia

Uwielbiamy to co robimy
Po ponad 15 latach doświadczenia w tworzeniu stron internetowych dla biznesu kładziemy szczególny nacisk na innowacyjność i dostarczamy rozwiązania dobrze dopasowane do potrzeb naszych klientów. Nasze ulubione platformy: WordPress, Prestashop, Joomla.

Instagram News

Twitter News

Facebook News